CS | DE | EN
  • TRIMR s.r.o. - ELEKTROMONTÁŽE, SILNOPROUD, SLABOPROUD, VÝROBA, PROJEKTOVÁNÍ

  • TRIMR s.r.o. - SERVISNÍ PRÁCE ZAJIŠTĚNÉ PO DOBU 24.HODIN

  • TRIMR s.r.o. - PŘI VÝROBĚ POUŽÍVÁME VYSOCE KVALITNÍ KOMPONENTY

  • TRIMR s.r.o. - ZÁKLADEM NAŠÍ PRÁCE JE VYSOKÁ KVALITA PRÁCE

TRIMR S.R.O.

Inteligentní systémy řízení

Zabýváme se velkými i malými objekty s různým stupněm integrace. Dle zadání uživatele jsme schopni navrhnout a realizovat vše od jednoduchých systémů řízení osvětlení po komplexní vzájemně provázené systémy včetně výsledné vizualizace.

INTELIGENTNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ - INTELIGENTNÍ DOMY ...

Komplexní služby v rámci návrhu, projekce a realizace inteligentních systémů řízení

Zajišťujeme komplexní služby od návrhu systému přes zpracování projektové dokumentace, instalace, oživení technologie a následného servisu. Na projektech inteligentních systémů řízení spolupracují v potřebném rozsahu všechna střediska naší společnosti. Jsme tedy schopni vyřešit téměř jakékoliv přání našich zákazníků. Na jednom místě proto můžete vyřešit nejen ovládání světel a spotřebičů, ale také regulaci topení, integraci se zabezpečovacími a komunikačními systémy a nebo rozmístění zásuvek a vypínačů. Zakázkově pro Vás můžeme vytvořit jakákoliv řešení pro ovládání nebo monitoring zařízení.

Pro realizaci našich projektů využíváme zejména tyto systémy ...

Máme vypracovány standardizovaná řešení založená na sběrnici KNX/EIB. Využíváme prvky většiny významných světových výrobcu, jako jsou SIEMENS, SCHNEIDER, GIRA, HDL atd. Systém KNX kombinujeme s centrální jednotkou LOXONE, kterou využíváme pro realizaci složitějších logických funkcí, sběr dat a pro vizualizaci. Jsme samozřejmě schopni integrovat jakékoliv zařízení, které má možnost ovládání přes standardizovaná rozhraní a umíme rovněž realizovat rozsáhlé vizualizace integrující ovládání celého objektu. Všechna námi nabízená řešení předem testujeme v naší laboratoři.

Návrh systému
Zcela zdarma pomůžeme s výběrem a návrhem systému a zpracujeme rozpočet technologie.

Projekční činnost
Projekční oddělení Vám v případě zájmu vypracuje podrobnou realizační dokumentaci včetně rozpočtu na celkovou realizaci.

Realizace zakázky
Naši technici Vám zajistí instalaci celého systému včetně výroby rozvaděčů a projednání vazeb s ostatními profesemi. Po celou dobu realizace Vám je k dispozici projekční oddělení.

Nepřetržitá 24 hod pohotovostní a poruchová služba
Telefonická/faxová pohotovost, v případě poruchy/havárie následný okamžitý zásah pohotovostní služby.

Kontaktní pracovníci:

Vedoucí projektu:Ing. Luděk Trawinskiludek.trawinski@trimr.cz724 181 836
Specialisté KNX:Ing. Petr Voznicapetr.voznica@trimr.cz724 044 304, 558 699 426