CS | DE | EN

TRIMR s.r.o.

Sídlo firmy:

Sokola Tůmy 1536/5
709 00 Ostrava – Mariánské Hory
Česká republika

Telefon: +420 596 624 775, 596 624 160, 595 693 761
Fax: +420 595 693 781
GSM brána: +420 602 277 255

Email: trimr@trimr.cz

IČO: 14616238
DIČ: CZ14616238
Bankovní spojení: 21345-761/0100
Založeno: 1.3.1991
Společníci: Ing. Milan Trawinski CSc.
Ing. Luděk Trawinski

TRIMR s.r.o. - Vedení společnosti

Finanční ředitel: Ing. Milan Trawinski CSc. milan.trawinski@trimr.cz 595 693 762
Výkonný ředitel: Ing. Luděk Trawinski ludek.trawinski@trimr.cz 595 693 764, 724 181 836
Sekretariát: Eva Haftová eva.haftova@trimr.cz 595 693 761

Kontaktní pracovníci oddělení Kvality a reklamací:

Vedoucí oddělení: Michal Kmošťák michal.kmostak@trimr.cz 595 693 778, 602 525 375

Kontaktní pracovníci oddělení Projekce a příprava výroby:

Projekce silnoproud: Ing. Petr Voznica petr.voznica@trimr.cz 595 693 770, 724 044 304
Ing. Vít Kaplan vit.kaplan@trimr.cz 595 693 788
Projekce slaboproud: David Bouda david.bouda@trimr.cz 595 693 767, 605 266 332
Martin Nedoma martin.nedoma@trimr.cz 595 693 773
Projekce MaR: Ing. Dušan Přeček dusan.precek@trimr.cz 595 693 766, 602 554 198
Tomáš Trlida tomas.trlida@trimr.cz 595 693 777, 602 565 398
Kalkulace silnoproud: Ivo Kmit ivo.kmit@trimr.cz 595 693 768
Martina Bartošová martina.bartosova@trimr.cz 595 693 769
Kalkulace slaboproud: David Bouda david.bouda@trimr.cz 595 693 767, 605 266 332
Martin Nedoma martin.nedoma@trimr.cz 595 693 773
Kalkulace MaR: Ing. Dušan Přeček dusan.precek@trimr.cz 595 693 766, 602 554 198
Tomáš Trlida tomas.trlida@trimr.cz 595 693 777, 602 565 398
Výroba rozvaděčů: Ivo Kmit ivo.kmit@trimr.cz 596 614 596

Kontaktní pracovníci oddělení Zakázková činnost:

Vedoucí oddělení: Martin Ossa martin.ossa@trimr.cz 602 561 003
Juraj Abelovský juraj.abelovsky@trimr.cz 602 559 251
Radim Řeháček radim.rehacek@trimr.cz 606 790 160
  Libor Kolaska libor.kolaska@trimr.cz 602 579 760
  Miroslav Plachý miroslav.plachy@trimr.cz 602 739 795
Revizní technici: Martin Ossa martin.ossa@trimr.cz 602 561 003
  Radim Kolek radim.kolek@trimr.cz 724 016 429
Ondřej Mokroš ondrej.mokros@trimr.cz
Milan Šuléř milan.suler@trimr.cz 602 750 383
Petr Mohelník petr.mohelnik@trimr.cz 724 095 887
Michal Vyplel michal.vyplel@trimr.cz 725 731 262
Petr Kovařík petr.kovarik@trimr.cz 602 560 991

Kontaktní pracovníci oddělení Servis:

Vedoucí oddělení: Radim Kolek radim.kolek@trimr.cz 724 016 429
Zástupce: Milan Šuleř milan.suler@trimr.cz 602 750 383
Servisní technici:
Slaboproud: Milan Šuléř milan.suler@trimr.cz 602 750 383
Petr Mohelník petr.mohelnik@trimr.cz 724 095 887
Jiří Krejčí jiri.krejci@trimr.cz 774 777 395
Silnoproud: Petr Dvořák petr.dvorak@trimr.cz 728 647 883
MaR: Michal Vyplel michal.vyplel@trimr.cz 725 731 262
Petr Kovařík petr.kovarik@trimr.cz 602 560 991

Kontaktní pracovníci oddělení Inteligentní instalace:

Vedoucí oddělení: Ing. Luděk Trawinski ludek.trawinski@trimr.cz 724 181 836
Zástupce: Ing. Vít Kaplan vit.kaplan@trimr.cz 595 693 788
Specialisté KNX/EIB: Ing. Luděk Trawinski ludek.trawinski@trimr.cz 724 181 836
Ing. Petr Voznica petr.voznica@trimr.cz 595 693 770, 724 044 304
Ing. Vít Kaplan vit.kaplan@trimr.cz 595 693 788

Kontaktní pracovníci obchodního oddělení a zásobování:

Vedoucí zásobování: Jaroslav Ligocký jaroslav.ligocky@trimr.cz 602 711 885
Vedoucí skladu: Jakub Šimánek jakub.simanek@trimr.cz 596 614 576
Skladník: Daniel Vnetrzak daniel.vnetrzak@trimr.cz

Ekonomické a personální oddělení:

Účtárna: Lenka Trawinská lenka.trawinska@trimr.cz 595 693 784
Jana Vitásková jana.vitaskova@trimr.cz 595 693 789
Personální oddělení: Evženie Lolloková evzenie.lollokova@trimr.cz 595 693 785

Dílna Vítkovice, výroba rozvaděčů:

Prokopa Velikého č.3
703 00 Ostrava - Vítkovice
Česká republika

Telefon: +420 596 614 576, 596 614 596
Fax: +420 596 614 596
Vedoucí oddělení: Ivo Kmit ivo.kmit@trimr.cz 596 614 596, 724 880 214
Vedoucí skladu: Jakub Šimánek jakub.simanek@trimr.cz 596 614 576
Skladník: Daniel Vnetrzak daniel.vnetrzak@trimr.cz